Świetne zabawki dla dzieci w sklepie TwojaZagroda.pl
Świetne zabawki dla dzieci w sklepie TwojaZagroda.pl

Ho! Ho! Ho! Takie powitanie niebawem usłyszą grzeczne dzieci. Jednak jak co roku grudzień to dla świętego Mikołaja dość stresujący czas, gdyż musi zadowolić maluchy, które tak naprawdę mają wszystko. Prezenty w postaci zdalnie sterownych samochodów, latających helikopterów, dronów, komputerów, tabletów i smartfonów z pewnością już były. Więc może to odpowiedni moment, by przybysz z Laponii zrobił świąteczne zakupy w naszym sklepie TwojaZagroda.pl.

Polecamy unikalne zabawki, a wśród nich wiele miniaturowych prototypów sztandarowych maszyn rolniczych, takich jak: przyczepy, podnośniki, ciężarówki, kombajny, ładowacze, prasy belujące, koparki. Są też pojazdy strażackie, zestawy farm, gry planszowe i puzzle.

Zabawki w sklepie rolniczym TwojaZagroda.pl w Sokółce

Nikogo nie trzeba przekonywać, że aktualnie w sklepach jest mnóstwo tanich zabawek, jednak ich jakość pozostawia bardzo wiele do życzenia. Rozpadają się, łamią, psują, maluchy wpadają w histerię i w efekcie święta zamieniają się w koszmar. Na domiar złego większość gadżetów nie obejmuje żadna gwarancja.

Dlatego doskonałą alternatywą mogą być nasze zabawki, dostępne w sklepie internetowym i stacjonarnym TwojaZagroda.pl. Są one trwałe, estetyczne i co ważne dzięki nim maluchy mogą poczuć się jak prawdziwi rolnicy, a także cieszyć się zabawą przez długi, długi czas.

Zabawka bruder STEYR 6300 TERRUS

Na pewno każdy mały rolnik ucieszy się z ciągnika STEYR 6300 TERRUS, który zarówno w wersji 1:1, jak i w formie zabawki robi ogromne wrażenie. Model dostępny w naszym sklepie TwojaZagroda.pl kosztuje jedynie 140,22 zł. Został wyposażony w otwieraną pokrywę silnika i otwierane drzwi kabiny. Istnieje również możliwość dołączenia prawie wszystkich maszyn rolniczych i przyczep firmy Bruder. Maszyna posiada skrętną oś przednią, dzięki której można sterować pojazdem za pomocą kierownicy.

Wóz strażacki zabawka MAN

Kolejną propozycją jest dźwig strażacki MAN (cena 189 zł). Ten pojazd posiada podnoszoną i odchylaną kabinę kierowcy, trzyosiowe zawieszenie, obrotową kabinę operatora dźwigu, moduł świetlno-dźwiękowy, gumowe, miękkie koła z profilowanym bieżnikiem, a także składane lusterka. To ładna, funkcjonalna i co najważniejsze trwała zabawka, która na pewno zadowoli każdego małego strażaka. Tak jak wszystkie inne upominki, wóz jest dostępny od ręki w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym.

Zabawki sklep rolniczy Sokółka

Sklep TwojaZagroda.pl proponuje zestawy upominkowe również dla najmłodszych. Wśród nich jest Traktorek John Deere ze zwierzakami – owieczką, osiołkiem, krówką i świnką. Ten zestaw pełni również funkcję edukacyjną, ucząc maluchy odgłosów, które wydają zwierzęta mieszkające w wiejskim gospodarstwie. Zabawka kosztuje 134 zł.

zabawki w sklepie rolniczym TwojaZagroda.pl w Sokółce

Co warte podkreślenia, zabawki dostępne w ofercie naszego sklepu TwojaZagroda.pl posiadają wszystkie wymagane atesty bezpieczeństwa i są objęte gwarancją. Można je obejrzeć i kupić również w sklepie stacjonarnym przy ulicy Kresowej 62 w Sokółce. Na pewno będą idealnym prezentem zarówno dla małych, jak i trochę starszych dzieci. Święty Mikołaju, serdecznie zapraszamy na zakupy do naszego sklepu!

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

> Przygotuj swoje auto do zimy. Zestaw zimowych akcesoriów

Osprzęt do ładowaczy czołowych - czyszczenie magazynów!

Zbiorniki do magazynowania płynów – nowość w ofercie

Promocje i nowości w ofercie dealerskiej sklepu TwojaZagroda.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl